P. Miroslav Bičiště

Ve farnosti působil od: 15. 07. 1964
Ve farnosti působil do: ??. ??. 1999
 
Narozen 21. 10. 1931 v Častolovicích
Zemřel 23. 06. 2010 v Charitním kněžském domě na Moravci
 
Pohřben v Sádku 27. 11. 2010